Stavby Moravec

Po 12-ti letech praxe ve stavebnictví od mistra na stavbě až po manažera projektu bytové výstavby lokality s celkovou investicí 1,2 mld jsem se rozhodl přenést své zkušenosti a vize do vlastní stavební firmy Stavby Moravec, kde jak pevně doufám budou ku prospěchu našich budoucích zákazníků.

Zároveň bych rád změnil některá klišé, která jsou v obecném podvědomí se stavebnictvím svázaná a to tak aby výsledkem byl spokojený klient. Myslím totiž, že spokojený klient je tou nejlepší referencí. Zpětná vazba je pro naší firmu velmi důležitá a proto každý zákazník dostane pomocí unikátní identifikace pro daný projekt možnost vyjádřit svůj názor k provedené stavbě na těchto stránkách - v sekci reference.

Nabízíme širokou paletu služeb od drobných rekonstrukcí bytu až po stavbu domu na klíč. Cenovou kalkulaci a poradenství poskytujeme samozřejmě zdarma. Jestliže potřebujete radu týkající se stavební činnosti, ať už se bude jednat o rekonstrukci koupelny nebo stavbu plotu, krbu, sádrokartonové stěny případně jiné stavební problematiky, neváhejte nás kontaktovat, nebo vložte svůj dotaz na naše stavební fórum.

nás kontaktovat, případě vložte svůj dotaz na stavebně zaměřené diskuzní fórum v sekci dotazy nás kontaktovat, případě vložte svůj dotaz na stavebně zaměřené diskuzní fórum v sekci dotazy

Rekonstrukce Novostavby Dotace Malířské a natěračské práce

Sádrokartony Zakládání staveb Ploty Zednické práce